İNGILIZ SIYAH SATEN

İngiliz Siyah Saten

İngiliz Siyah Saten

Blog Article

Bütün barkod yazarlar farklı demetlantı tiplerine sahiptirler. Bu sebepten dolayı elektronik beyinınız ile yapacağınız ilişkilantı tipini önceden planlamanız gerekmekte ve ona nazaran makalecı satın almalkaloriız. 

Barkod yazarlara ribon takmak derunin izlenmesi müstelzim adımlar umumi hatlarıyla şu şekilde olur, ancak lütfen belirttiğiniz modelin kullanma kılavuzuna yahut üreticinin talimatlarına saksıvurun çünkü farklı modellerde hafif değişiklıklar mümkün:

Termal Etiket: Kağıt bazlı etiketler grubuna girmektedir. Bu etiketlerde duraksız termal baskı yöntemini uygulayarak baskı alabilirsiniz Termal etiketin önemli özelliklerinden ve avantajlarından biri, baskı muhtevain ribon üzere ekstra malzemelere lüzum duymamasıdır.

Zebra’nın dayanıklı tabletleri ve ikisi bir arada dizöteü bilgisayarları rafine ve hafif olmalarına mukabil istediğiniz yerde, tanıdık ve kullanmaı zahmetsiz Windows yahut Android nöbetletim sistemi ile çalışmanıza izin verecek kadar katkısızlamdır. See all Tabletler ET4x Serisi

Sorry your session has expired due to 30 minutes of inactivity. Please start a new chat to continue.

Baskı Teknolojisi: Kartpostalınızın çevresinde elsız bir kenarlık kabil mi yoksa "kenarın üstünde" olması gerekiyor mu?

Sessiz hareketle cümle bilgilerin sistemden aldatmaınarak etiketin alfabelmasını katkısızlar. Kullanıcıevet insiyatif bırakmaz

Barkod Geri olarak sayfamızda en seçkin markaların en çok yeğleme edilen barkod alfabecı modellerine arsa veriyoruz. Koşulsuz jüpiter memnuniyeti ilkemizle kalite standartlarımızdan taviz vermeden, en iyileri tercihinize açıyoruz.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satıma sunduğu, ait markanın ürünlerine “Mezun Satıcı” rozeti verilir.

Wax resin ribon fiyatıyla da Ribonlar öbür ribon çeşitlerinden farklılık göstermektedir. Wax resin ribonların pahaı wax ribon hediyeının dü sertdır. Fakat fiyat olarak resin ribonlarla muhaliflaştırıldığında resin ribon fiyatının yarı pahaı evetğu görülmektedir. 

Bu malumat elan sonrasında tarayıcı tarafından bilgisayarınıza gönderilir ve ölçünlü bir klavyeden farklı bileğildir. Bu tekst dizesi, o sırada devamını oku imlecinizin ekranda bulunmuş olduğu yere yerleşir.

Ribbonlar kendi zarfında ise  Wax,  Wax/Resin ve Resin olarak 3 çeşide ayrılmaktadır,  baskı örgülacak olan etikete , orantılı ribbon’u tespit etmek de çok önemlidir,  şayet kuşe etikete baskı strüktürlacak ise Wax – Wax/Resin ribbonlardan biri yeğleme edilmeli, Wax ribbon  baskı kalitesinin mürtefi olmasını katkısızlarken aynı zamanda kazançlı bir çözüm olabilir, eğer PVC özellikli yada fosforlu , lak’lı bir yüzeye baskı bünyelıyor ise Wax/Resin hatta henüz sözıcı ve dayanıklı  edisyonlar yürekin Resin ribbonlar tercih edilmeli, bunun sebebi ise dış çaşama koşullarına  karşı , Resin ribbon ile meydana getirilen baskının henüz dayanıklı olmasıdır. 

Orta Katman: Polietilen olarak adlandırılan bir film tabakadan oluşur. Bu katmanın bir kanatı ısıyla sıvılaşan mürekkepten bir doğrultuı da kalkan tabakadan meydana hasılat.

Piyasada tercih edilen etiket, demirbaş etiketlemesinde kullanılmaktadır. En birinci sınıf etiket biçimi olarak aşina silvermat etiketin fiyatı kuşe etiketlere nazaran 5 kesilme elan fazladır. İstenilen baskıda resin ribon kullanıldığı yürekin baskı maliyeti bile 4 huzur artmaktadır. 

Report this page